Stojan na časopisy Leitz WOW ružový
Kód: ES527723
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Vysokokvalitný stojan na ukladanie časopisov a katalógov dizajnovej rady WOW vo výrazných farbách. Navrhnutý s dôrazom na stabilitu a odolnosť. Širka chrbta 6 cm, vybavený chrbtovým úchytom pre jednoduchšiu manipuláciu. Farba metalická ružová.Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 4002432101474 |
| Farba: | ružová |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 6 cm |
| Materiál: | polystyrén |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | stojan na časopisy |
| Produktový rad: | Leitz WOW |
| Rozmery: | 258 x 312 x 75 mm |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Značka: | Leitz |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
