Stolový kalendár stĺpcový Slovensko špeciál 2026
Kód: S06
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Praktický menší formát stolového kalendára obohatený zábermi zo Slovenska.Formát: 230 x 140
Rozsah: 29 listov
Kalendárium: SK
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stolové kalendáre 2026 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586025864312 |
| Farba: | mix |
| Hmotnosť: | - |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Počet listov: | 29 listov |
| Rozmery: | 23 x 14 cm |
| Rozmery šírka x výška: | 23 x 14 cm |
| Väzba: | krúžková |
| Značka: | Spektrum Grafik |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
