Archív na časopisy Esselte modrý
Kód: ES010025
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Stabilný skladací stojan na archiváciu časopisov, katalógov a pod. do formátu A4. Šírka chrbta 80 mm, otvor na ľahkú manipuláciu, predtlač pre popis. Využiteľný samostatne alebo v kombinácii s archivačnými krabicami. Väčšie balenie 25 ks.Rozmer (š x v x h): 80 x 322 x 254mm
Farba: modrá
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zakladače na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| EAN: | 5032191100257 |
| Farba: | modrá/biela |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 8 cm |
| Materiál: | lepenka |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Motív: | - |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Prevedenie: | skladací |
| Rozmery: | 80 x 322 x 254 mm |
| Značka: | Esselte |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
