Stojan na časopisy Esselte VIVIDA 7cm biely
Kód: ES056000
21 dní na vrátenie tovaru
reklamačný poriadok

Cez 3000 výdajných miest
po celom Slovensku

Darček zdarma
Ku každej objednávke

Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Podrobný popis
Skladací ohybný stojan na materiály do formátu A4 s vymeniteľným popisovateľným papierovým štítkom. S otvorom na chrbte pre ľahké vytiahnutie stojana z rady. Materiál PVC, šírka chrbta 7 cm. Rozmery (š × h) 32 × 24 cm. Balenie 10 ks.Farba: biela
Šírka chrbta: 7 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stojany na časopisy |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 5701216560009 |
| Druh: | stojan na časopisy |
| Farba: | biela |
| Formát: | A4 |
| Chrbát: | 7 cm |
| Materiál: | plast |
| Množstvo v balení: | 1 KS |
| Počet kusov v balení: | 1 kus |
| Produktový rad: | Esselte VIVIDA 7 cm |
| Rozmery: | 240 x 320 x 70 mm |
| Úprava: | nepriehľadná |
| Značka: | Esselte |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
